استفاده از آخرین دستاوردهای علمی، بکارگیری تجربه مهندسین، بازخورد گرفتن از نتایج پروژه های پیشین ، رمز موفقیت شرکت تصفيه آب اکسير در ارائه خدمات با بهترین کیفیت است.


1-مشاوره و فروش

انتخاب تجهیزات مناسب مطابق با نیاز مشتریان و مشخصات فنی پروژه، مستلزم احاطه ی کامل به مشخصات فنی و ویژگی محصولات و قیمت آنها است .در نظر گرفتن شرایط بهینه مهم ترین عامل در خرید و تامین تجهیزات است. بهینه سازی شرایط با در نظر گرفتن، بهترین کیفیت، کمترین قیمت، دسترسی آسان، بیشترین طول عمر و خدمات پس از فروش مناسب حاصل می شود

کارشناسان این شرکت پس از بررسی کامل خواسته ی مشتریان و با در نظر گرفتن شرایط بهینه، بهترین گزینه برای تامین تجهیزات پیشنهاد و ارائه می دهند.


2-آموزش

شرکت تصفيه آب اکسير جهت ارتقاء دانش فني كاربران ، با تشكيل جلسات آموزشي و بصورت موازي ایجاد فضاي مناسب برای ارتباط و گفتگوي با كارشناسان شرکت این امکان را برای مشتریان خود فراهم می سازد تا جهت دستیابی به رضایتمندی روز افزون مشتریان بهترین عملکرد را داشته باشد.


3-تعمیر و نگهداری

ما مفتخریم اعلام نمائیم که کلیه محصولات شرکت دارای حداقل 18 ماه ضمانت بوده و سیستم پشتیبانی 24 ساعته، تعمیر و نگهداری دوره ای برای محصولات خریداری شده بخش مهمی از خدمات شرکت را تشکیل می دهد. بدین منظور شرکت با پرسنل مجرب و تشکیل دپارتمان تعمیر و نگهداری مجزا در تلاش برای ارائه بهترین خدمات و کسب رضایت و خشنودی مشتریان است.